SIED - Stichting Industrieel Erfgoed Deventer

 Contact

De SIED is een vrijwilligersorganisatie met een stichtingsbestuur en werk- en projectgroepen. Er wordt nauw samengewerkt met andere organisaties.

Bestuur

Voorzitter
Eric Giesbers
voorzitter@sied.nl

Penningmeester
Gerard Faas
penningmeester@sied.nl

Secretaris
Piet de Noord
secretaris@sied.nl

Leden
Ellen Schild
Sam de Visser
Theo Tysma
Janleo van de Laar

Marcel Overbeek is namens de Federatie Industrieel Erfgoed Nederland agendalid.

Werkgroepen

Werkgroep Geschiedenis
Sam de Visser
geschiedenis@sied.nl

Werkgroep Transformatie 
(gebouwen, machines, producten, kunst, bruggen etc)
Janleo van de Laar 
transformatie@sied.nl

Werkgroep Collectie
Theo Tysma
collectie@sied.nl

Werkgroep Communicatie
Piet de Noord
communicatie@sied.nl

Redactie Nijvertijd 
(halfjaarbulletin)
Ipe de Graaf
nijvertijd@sied.nl

Ondersteuning

Fotografie
Theo de Kreek
tdekreek@kpnmail.nl

 

De SIED is te bezoeken:

Pothoofd 121 7411BK Deventer. Bezoek op woensdag tussen 10.00 en 12.00 uur en op afspraak.

Website: www.sied.nl